KLASYKI ZNOWU W PUSZCZY czyli ROZPOCZĘCIE SEZONU 2016

W dzisiejszym wpisie będziecie mogli zobaczyć niektóre z samochodów jakie pojawiły się na Rozpoczęciu Sezonu. Zdjęcia zostały zrobione na parkingu przy Tauron Arenie ponieważ wydaje mi się, że do fotografii to lepsze i bardziej naturalne środowisko dla pojazdów niż las (to po pierwsze primo), dodatkowo obowiązki rodzinne nie pozwoliły mi na uczestnictwo we właściwej części imprezy (po drugie primo) co mam nadzieję jeszcze uda mi się nadrobić.

Parę minut po godzinie dziewiątej pierwsze autka zaczęły się pojawiać i z każdą chwilą parking zapełniał się klasycznymi okazami motoryzacji głównie europejskiej, choć nie zabrakło i amerykańskiej. Miejmy nadzieję, że inicjatywa z każdym kolejnym razem będzie przybierała na silę.

 

I to by było na tyle. Do zobaczenia na drodze.

 

Reklamy

3 Comments

    • Były w sumie 3, ale jednej – e30 cabrio – nie wrzuciłem do tego albumu (jest na fejsie). To był tylko start, później był przejazd od Puszczy Niepołomickiej i tam główna część imprezy, na której niestety nie byłem. Może było więcej bawarek, mnie osobiście szkoda, że nie było żadnego SAABa bo parę jeździ po Krakowie.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s